نظرسنجی
نظر شما در مورد سایت خبری آب و فاضلاب استان مرکزی چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
گالری تصاویر

اخبار
 • توسط امور آب وفاضلاب شهرستان آشتیان اصلاح بخشی از خط انتقال آب شهر آشتیان
  به منظورمدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت و در راستای بهسازی ونوسازی شبکه آبرسانی امور آبفا آشتیان اقدام به اصلاح و بازسازی قسمتی از خط انتقال آب این شهر نمود.

 • بازدید مشترک مدیران شرکت های توزیع برق ، مخابرات و آب و فاضلاب استان مرکزی
  در راستای بهسازی وساماندهی کانال تاسیسات آب ، برق ومخابرات واقع در منطقه 4 کوی صنعتی شهر اراک ، مدیران شرکت های توزیع برق ، مخابرات و آب و فاضلاب استان از تاسیسات موجود در این کانال ها بازدید نمودند.

 • طی جلسه ای با حضور سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی بررسی عملکرد سال 97 و اهداف سال 98 شرکت آب و فاضلاب شهرستان ساوه
  مجمع عمومی شرکت آب وفاضلاب ساوه به منظور بررسی عملکرد و اهداف سالجاری این شرکت با حضور مهندس عرفانی نسب سرپرست شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی در محل شرکت آب وفاضلاب ساوه برگزار گردید.

 • همزمان با هفته محیط زیست برگزاری برنامه پاکسازی محیط زیست و پیاده روی بانوان شاغل در صنعت آب و برق استان مرکزی
  در راستای حمایت و حفاظت از محیط زیست همایش پیاده روی بانوان شاغل درصنعت آب و برق استان مرکزی و برنامه پاکسازی محیط زیست در محل تالاب میقان شهر اراک برگزار شد.

 • شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی دستگاه برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان
  شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی در ارزیابی ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان عملکرد دستگاه هایی اجرایی استان در سال 1397 به عنوان دستگاه برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

 • کاهش 9 درصدی پرت آب درشهر تفرش
  با اقدامات انجام شده توسط امور آب و فاضلاب تفرش در سالهای گذشته، پرت آب در شبکه آبرسانی این شهر در سال 97 حدود 9 درصد کاهش یافت.

 • بازدید مسئولان شهرداری وشورای اسلامی شهر اراک ازرونداجرای شبکه فاضلاب در منطقه کرهرود
  یکی ازاعضاء شورای اسلامی کلانشهر اراک ، مدیران شهرداری منطقه 3اراک و مدیر امور آب و فاضلاب این شهر به همراه مدیران ستادیی بخش اجرایی فاضلاب از رونداجرا خط فاضلاب منطقه کرهرود بازدید به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی مهندس سعید سرآبادانی مدیرامورآب وفاضلاب شهرستان اراک ضمن ارائه توضیحاتی در مورد اجرای شبکه فاضلاب در منطقه کرهرود شهر اراک گفت : شبکه جمع آوری فاضلاب در 70 درصد از منطقه کرهرود اجرا شده و 30 درصد باقیمانده از این منطقه از محله هایی هستندکه ازنظرمعبرخط فاضلاب مشکل دارند. وی با اشاره به دلایل کندی روند اجرای شبکه فاضلاب در 30 درصد باقیمانده از این منطقه تصریح کرد: با توجه به حساسیت اجرای شبکه به دلیل واقع شدن بخشی از منازل مسکونی این منطقه درطرف دیگر رودخانه کرهرود و لزوم عبور از رودخانه و همچنین قنواتی که درمنطقه جاری می باشند ، لازم است اجرای کار بسیار حساس و با دقت انجام شود که البته این موضوع مستلزم همکاری شهرداری و همچنین شرکت سهامی آب منطقه ای می باشد. سرآبادانی با اعلام اینکه اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب درسطح شهراراک بالغ بر97درصدپیشرفت فیزیکی داشته و حدود 985 کیلومترشبکه اصلی وفرعی فاضلاب درمداربهره برداری قراردارد اظهار داشت:در تلاشیم علیرغم محدودیتهای اعتباری که وجود دارد درسال 98 این پیشرفت را به 100درصد برسانیم نویسنده:زهرا طراوتی فکور

 • تقدیر سرپرست مرکز بهداشت شهرستان اراک از رابط سلامت امورآب وفاضلاب شهرستان اراک
  دکترسعید محمد دوست سرپرست مرکز بهداشت شهرستان اراک با اهداء لوح سپاس از سالومه کلانتری رابط سلامت امورآب وفاضلاب شهرستان اراک قدردانی نمود.

 • بازسازی و بهسازی تاسیسات آبرسانی و منابع آب شهر میلاجرد پس از بارش و سیلاب های اخیر
  در پی بارش وسیلاب های اخیر، امور آب وفاضلاب شهرستان کمیجان اقداماتی را به منظور بهسازی وبازسازی تاسیسات آبرسانی و منابع آب آسیب دیده این شهرستان انجام داد.

 • همزمان با هفته زمین پاک برگزاری نشست آموزشی زمین پاک ، آب پاکیزه ، زندگی بهتر در شهر آشتیان
  در آخرین روز از هفته زمین پاک نشست آموزشی "زمین پاک ، آب پاکیزه ، زندگی بهتر" به همت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با حضور تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی و گروهی از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه شهر آشتیان در محل دانشگاه آزاد این شهر برگزار شد.

نشریه الکترونیکی

اخبار
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1112 | بازدید امروز : 40 | کل بازدید : 40941 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3